Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Ligos ir mutacijos, maistas E

СRūšiuoti pagal:
Visa maisto industrija iš paskutiniųjų stengiasi, kad mes neturėtume galimybės kontroliuoti tai ką valgome. Kad naivūs žmogeliai rytų žoles ir gautų iš to didžiulį pasitenkinimą. O kompanijų tikslas - sušerti visą tą mėšlą vartotojams, apeinant reikalavimus nurodyti sudėtines dalis, iš kurių gaminamas tasai pašaras.
Tyrimai rodo, kad dėl gazuotų gėrimų ir vyno padidėjo susirgimu podagra, kuri kadaise buvo karalių liga.

Pavasaris ir vasara – tai laikas, kai ne tik merginos nori pademonstruoti savo grožybes ir patikti vyrams. Tai laikas, kai ir vyrams tenka mesti į šoną pūkines striukes, kurios labai gerai slėpė padidėjusius gabaritus. Atėjo laikas labai jautriai temai – iš kur gi atsiranda „alaus“ pilvas ir kaip jį pašalinti?

Tikėtina, jog mobilieji telefonai vis dėlto labiau kenkia sveikatai nei manyta. Tam tikrų smegenų auglių rizika padidėja, jei žmogus itin dažnai kalba mobiliuoju telefonu, nustatė prancūzų mokslininkai.

Išvykę iš Lietuvos gyventi į kitas šalis nostalgiškai prisimena kai kuriuos maisto produktus, pavyzdžiui, tradicinę varškę ir iš jos pagamintus valgius. Varškės keksas su džiovintomis slyvomis neabejotinai pradžiugintų namo grįžusius emigrantus, tačiau taip pat ir tuos, kurie pasiliko gyventi Lietuvoje.

Darbe vėl jaučiatės mieguistas, nepavyksta susikaupti? Regis, labai nepervargote, bet kažkodėl svaigsta galva, jaučiate silpnumą? Mitybos specialistai teigia – tai gali lemti ir netinkamai pasirinktas maistas bei žalingi valgymo įpročiai. Kokios dažniausios mitybos klaidos neleidžia mums jaustis energingiems darbe ir pakiša koją dirbantiems protinį darbą ar besimokantiems?

Namuose ir darbe kasdien leidžiame ilgas valandas šalia daugybės elektros prietaisų. Ir net nesusimąstome, kaip jie mus veikia. Specialistai sako, kad dalis prietaisų didesnės grėsmės nekelia, tačiau yra ir tokių, nuo kurių geriau laikytis atokiau. Pavyzdžiui, mobilusis telefonas - turbūt nenustebinsime priminę mokslininkų perspėjimus, kad jis žmogaus organizmui turi didžiausią poveikį. Specialistai pataria, kaip galima sumažinti mus supančių prietaisų keliamą riziką sveikatai.